مراحل کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یکی از رایجترین و بهترین اقدامات برای کاشت دندان است که در حال حاظر مورد استقبال قرار گرفته است

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یکی از رایجترین و بهترین اقدامات برای کاشت دندان است که در حال حاظر مورد استقبال قرار گرفته است، معمولا ایمپلنت دندان در 9مرحله انجام میشود.

معمولا کاشت ایمپلنت در چند مرحله انجام میشود، هرچند روش های دیگری وجود دارد همچون ایمپلنت فوری که بیمار میتواند زودتر به نتیجه دلخواه برسد که این روش نیز متقاضیان زیادی دارد، در هر صورت مراحل کاشت دندان نیز در 5مرحله انجام میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

1: اقدام به رزرو وقت

مراجعین جهت رزرو وقت میتوانند با شماره تلفن های 09128828830 یا از طریق صفحه تماس باما اقدام به رزرو نوبت تلفنی یا آنلاین نماین

 

2: ویزیت و مشاوره رایگان توسط دندانپزشک

در مرحله دوم متقاضیان کاشت ایمپلنت توسط دندانپزشک بصورت رایگان ویزیت شده و مشاوره های لازم جهت ادامه مراحل و برآورد هزینه های لازم به متقاضی کاشت ایمپلنت داده میشود

 

3: عکسبرداری از دندان یا فک و لثه

بر حسب نیاز عکسبرداری 3بعدی از دندان،فک و لثه بیمار انجام میشود تا پس از بررسی شرایط بیمار، اقدامات لازم جهت ادامه‌ی مراحل انجام گیرد.

 

4: کشیدن دندان خراب (در صورت داشتن دندان خراب)

در صورت داشتن دندان خراب و دندانی که غیر قابل ترمیم باشد، دندانپزشک اقدام به کشیدن دندان مورد نظر پس از بررسی های تخصصی خواهد کرد.

 

5: پیوند استخوان (در صورت نیاز)

در صورتی که مراجعه کننده دچار تحلیل استخان شده باشد و دیر اقدام به ایمپلنت دندان کرده باشد، ناچار به پیوند استخوان خواهد شد، بر همین اساس توصیه میکنیم قبل از اینکه استخوان هایتان دچار تحلیل یشتری شود، زودتر اقدام به کاشت ایمپلنت کنید، شرایط کاشت دندان بصورت اقساطی میتواند در زمانبندی و مدیریت هزینه های شما مفید باشد.

 

6: جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

لثه شما توسط دندانپزشک متخصص لثه و دندانپزشک جراح فک جراحی خواهد شد و ایمپلنت درون لثه شما قرار خواهد گرفت، توصیه میشود از متخصص بودن دندانپزشک خود در هر مرکزی اطمینان داشته باشید، چراکه دندانپزشک متخصص که تخصص مرتبط با ایمپلنت داشته باشد، میتواند جراحی شما راحتتر، اصولی‌تر و علمی‌تر انجام دهد تا کاشت دندان شما موفقیت بهتر و بیشتری داشته باشد.

 

7: بستن هیلینگ کپ بر روی ایمپلنت

در این مرحله دندانپزشک متخصص اقدام به بستن هلینگ کپ موقت بر روی دندان‌های شما خواهد کرد تا بافت لثه اطراف هلینگ کپ را بپوشاند

 

8: قالبگیری جهت ساخت پروتز ایمپلنت

در این مرحله از دندان های شما قالبگیری میشود تا اقدام به ساخت پروتز برای ایمپلنت های شما شود، پیشنهاد میشود مرالل قالبگیری خود را توسط متخصص انجام دهید، تا مشکلی در آینده برای دندان های شما پیش نیاید، و ناچار نباشید هزینه اضافی کنید.

 

9: تحویل روکش و نصب تاج بر روی ایمپلنت

در این مرحله روکش ساخته شده تحویل و بر روی پایه ایمپلنت(بجای هلینگ کپ موقت) قرار میگرد، حال میتوانید از لبخند زیبای خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو نوبت

جهت رزرو نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید

09128828830

09128828830

و یا از طریق برگه تماس با من اقدام کنید